Alarm Genevo – funkcjonalność, elegancja, prostota.

Alarm Genevo – funkcjonalność, elegancja, prostota.

Na polskim rynku posiadamy ogromny wybór producentów, którzy proponują zróżnicowane systemy alarmowe. Z sentymentu do krajowych wyrobów chcę Wam dziś przybliżyć Genevo. 

Krótko na temat samego producenta. Jest to w 100% firma polska, z 10-cio letnim doświadczeniem w projektowaniu oraz produkcji systemów alarmowych. Ich rozwiązania są funkcjonalne oraz dopasowane do potrzeb rynkowych. 

Funkcjonalność.

Do wyboru mamy 4 centrale alarmowe, dzięki którym dopasujemy idealne rozwiązanie zarówno dla domu jak i dużej siedziby firmy. Najmniejsza z nich PRIMA 6 zapewnia ochronę w małych obiektach, w których wystarczy jedna strefa, i nie jest wymagane więcej niż 6 czujek. Największa centrala, PRIMA 64, obsłuży do 64 czujek, posiada 16 wyjść, można za jej pomocą stworzyć 4 niezależne strefy. Biorąc pod uwagę, że mamy jeszcze dwie inne, pośrednie centrale możliwości konfiguracyjne są ogromne. 

Elegancja.

Każdy klient jest inny i posiada inne wymagania. Większość chce by manipulator pasował do ich wnętrza. Z Genevo nie stanowi to problemu. Wyboru możemy dokonać spośród 6 manipulatorów. Od dziś żaden klient nie będzie marudził, że wygląd tego urządzenia szpeci jego wnętrza! Ponadto manipulatory posiadają graficzny interfejs, co jest dodatkowym atutem, bo używanie go jest dziecinnie proste.

Prostota.

Programowania centrali możemy dokonać zarówno poprzez manipulator, jak i przez aplikację komputerową. Osobiście uważam, że aplikacja PRIMAtool jest bardzo intuicyjna, a korzystanie z niej to czysta przyjemność. Zakładania alarmów uczyłam się na PRIMA 64 i mimo jej rozbudowanej funkcjonalności nie przeraziłam się tego systemu! Wręcz przeciwnie, było to przyjemne doświadczenie. Jak we wszystkich dziedzinach również tutaj znajdziemy zarówno zwolenników jak i przeciwników opisywanej marki. Opierając się na własnych doświadczeniach zdecydowanie polecamy Genevo. Więc czego tu się bać? Skoro kobieta potrafi, to do dzieła instalatorzy! 

Reasumując – przyjemność podczas instalacji, łatwość obsługi dla użytkownika, gustowny wygląd, a do tego polski produkt, szeroki wachlarz możliwości. Pewnie zadajecie sobie pytanie ile to wszystko musi kosztować? Tu kolejna, miła niespodzianka, ceny Genevo są równie przyjemne, jak wszystko, co z tym związane. Znaleźliśmy zatem idealny i tani system alarmowy!

Posted on 2017-01-30 Newsy technologiczne 0 1187

SkomentujOdpowiedz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Kategorie na blogu

Ostatnie komentarze

brak komentarzy

Wyszukaj na blogu

Porównaj 0

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Total

Check out